KILKA SŁÓW

O MNIE

Nazywam się Robert Szczerkowski i od 2011 roku jestem współwłaścicielem Ośrodka Szkolenia Kierowców NAVIGATOR w Radomiu. Doświadczenie jako instruktor nauki jazdy zbieram już od ponad 15 lat.

Przez te kilkanaście lat mojej pracy miałem możliwość wspierać i mobilizować ludzi w różnym wieku do walczenia o spełnianie jednego ze swoich motoryzacyjnych marzeń. Charakteryzuje mnie cierpliwość, spokój i indywidualne podejście do każdego ucznia co pozytywnie przekłada się na wyniki końcowe egzaminu na prawo jazdy. 

Na co dzień w swojej pracy bardzo często spotykam osoby, które mają duży problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy w Radomiu. Najczęściej trudności te spowodowane są błędami w procesie szkolenia na kursie w szkole jazdy.

jazdy doszkalające radom

Kiedy kolejne podejścia do egzaminu kończą się wynikiem negatywnym przychodzi zniechęcenie i zwykłe psychiczne zmęczenie które rośnie z każdym kolejnym podejściem do egzaminu. Czasami osoby te poddają się i rezygnują z kolejnych prób uzyskania upragnionego prawa jazdy.

Dla takich właśnie osób powstała ta strona i moja oferta jazd doszkalających. Mimo przepracowanych 15 lat w zawodzie nadal towarzyszy mi ta sama pasja, którą miałem na początku mojej kariery. Uwielbiam uczyć, przekazywać wiedzę oraz umiejętności moim uczniom i nadal czuję ogromną satysfakcję, kiedy po zdanym egzaminie mój uczeń dzwoni do mnie szczęśliwy i dziękuje mi za pomoc w profesjonalnym i skutecznym przygotowaniu go do egzaminu na prawo jazdy podczas jazd doszkalających.

Jestem przekonany, że będę mógł pomóc również Tobie.

ZE SWOJEJ STRONY

OFERUJĘ

jazdy doszkalające radom

Znajomość wszystkich zadań egzaminacyjnych i kryteria ich oceny na egzaminie państwowym - na co egzaminatorzy zwracają szczególną uwagę podczas egzaminu, jakie błędy skutkują przerwaniem egzaminu, a jakie pozwalają nam kontynuować egzamin, zadania egzaminacyjne często pomijane na kursach nauki jazdy.

jazdy doszkalające radom

Trasy egzaminacyjne - oczywiście nie istnieje jedna czy kilka stałych tras egzaminacyjnych, ale pokażę Ci, gdzie egzaminatorzy jeżdżą najczęściej i wskażę tzw. pułapki egzaminacyjne czyli miejsca, w których najczęściej egzaminatorzy oblewają.

jazdy doszkalające radom

Szanuję Twój czas - podczas jazd nie załatwiam prywatnych spraw, nie ucinam czasu jazd, skupiamy się tylko i wyłącznie na Twoim szkoleniu.

jazdy doszkalające radom

Wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego

jazdy doszkalające radom

Spokój, cierpliwość i doświadczenie - te trzy cechy z pewnością zminimalizują Twój stres podczas nauki.

jazdy doszkalające radom

Pojazd szkoleniowy identyczny jak na egzaminie państwowym - Hyundai i20.

CO MÓWIĄ O MNIE MOI KURSANCI

OPINIE